КАВОС | ЛЕТО ЗА МЛАДИ ’24

 

КАВОС е најатрактивното место за забава и летување на КРФ. Најпретпознатливата дестинација за забава на брегот на Јонското море. Сокриената оаза на лудиот провод на јужниот дел од островот. Дискотеки, клубови и барови, главната улица, место кое живее 24/7! Дестинацијата од која започнавме да ги составуваме нашите најлуди спомени со огромен број на пресреќни патници кои често се враќаат и по втор пат. Едноставно, не си бил на PUZZLE патување ако не си бил на КАВОС!

 

За повеќе информации кликнете на името на сместувањето.

 

АКЦИЈА!!! 20 ПОПУСТ ПО ЛИЦЕ ЗА ТЕРМИНОТ ОД 08.07-18.07, важи до 14.06.2024!!!

Сместување

Тип на соба

08.07-18.07

17.07-27.07

26.07-05.08

04.08-14.08

13.08-23.08

Vila Kalimera Fotis

1/3

1/2

215

распродадено

249

распродадено

249

распродадено

229

распродадено

219

распродадено

Vila Casa Mia

1/4

1/2

 

распродадено

219

распродадено

распродадено

распродадено

259

225

235

215

229

Vila Blue Sea

1/6

1/3

1/2

распродадено

распродадено

распродадено

249

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

219

239

распродадено

205

229

235

Vila Maria Center

1/5

распродадено

распродадено

распродадено

225

215

Vila Terracotta Verde

1/4

1/3

1/2

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

265

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

235

245

249

Vila Full House

1/3

1/2

215

219

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

Vila Nicolas

1/2

распродадено

259

распродадено

распродадено

распродадено

Цената на аранжманот вклучува:

* 9 ноќевања во избраното сместување; 

* Автобуски превоз на релација – Скопје – Кавос – Скопје; 
* Траект на релација Игуменица – Лефкими – Игуменица;

* Туристички пратител за време на престојот; 
* Организација за време на патувањето; 

Цената на аранжманот не вклучува:

* Туристичка такса 1.5.  по соба на ден;
* Патничко осигурување 400 ден; 
* Факултативни излети (журки)
* Индивидуални трошоци на патникот

НАПОМЕНИ:
* Резервација се прави со 3000 денари по лице, а остатокот се доплаќа до 15 дена пред тргнување; 

Leave a Comment

Your email address will not be published.