Vila Casa Mia

Vila Casa Mia – Се наоѓа во строгиот центар на Кавос, на самата главна улица каде што се сите барови, ресторани, клубови и маркети. Од плажа е оддалечена 5 минути пешачење. Вилата располага со двокреветни и четворокреветни студија. Секое сместување има мини кујна, фрижидер, клима уред која не е вклучена во цената и балкон. 

Галерија