АКТУЕЛНО

LAKE BREAK '22

НАЈГОЛЕМOTO PARTY ПАТУВАЊЕ ЗА 1ви МАЈ! 72h party програм во периодот од 03.04 – 03.05.2022...

ЛЕТО 2022

Најдоброто Party Лето за млади.


RAFTING 1-ви Мај

Рафтинг на Тара – 1ви – Мај – Недопрена природа, адреналин, бунгалови, оганче, пијачка, музика и puzzle екипа.

АКТУЕЛНО

🥳НОВО НОВО НОВО 🥳/ 09.09-11.09.2022 Official outborder puzzle summer afterparty! Party weekend #summerciao за 8ми септември! Ве водиме на 48 часа журка на една од нашите најпродавани летни дестинации - Калитеа! Пакет аранжман 2 ноќевања со вклучен превоз веќе од 59 евра за првите 50 пријавени! Дополнителни 10 евра попуст за сите патници што биле дел од било која наша дестинација ова лето! Плажа, море и најдобрите клубови! Резервирај со само 1000 денари, а остатокот доплати го до 14 дена пред тргнување!

➡️071809669 ☎️

Имате прашања?

Ул. Архиепископ Ангелариј бр. 36 лок. 6 – Скопје