Vila Kalimera Fotis

Vila Kalimera Fotis се наоѓа на централната улица на Кавос, на 5 минути пешачење до клубовите и плажата. Вилата содржи комфортни студија за 3 лица. Содржат мини кујна, фрижидер и клима уред. До самата вила имаме сместување со базен кој може да се користи.

Галерија