Vila Maria Center

Vila Maria Center – Се наоѓа во строгиот центар на Кавос, на самата главна улица каде што се наоѓаат сите барови, клубови, ресторани и маркети, на само 150 метри од плажа. Содржи двокреветни и трокреветни студија и големи апартмани за 4 до 6 лица. Сите сместувачки единици содржат сопствено WC, мини кујна и балкон. Апартманите немаат клима уред, но сите студија имаат и користењето не е вклучено во цената.

Галерија