КАЛИТЕА PARTY WEEKEND – 8ми септември

Се приближува крајот на летото, а ние со тоа гордо го објавуваме нашето омилено патување…Vol.2!!!
Official outborder puzzle summer afterparty!
Party Weekend #summerciao за 8ми септември! Ве водиме на 48 часа журка на една од нашите најпродавани летни дестинации – Калитеа!
Пакет аранжман 2 ноќи со вклучен превоз веќе од 59€ за првите 50 пријавени!
Дополнителни 10
 попуст за сите патници што биле дел од било која наша дестинација ова лето!
Плажа, море и најдобрите ноќни клубови! Резервирај со само 1000 денари, а остатокот доплати го до 15 дена пред тргнување. 

 

 

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФО КЛИКНЕТЕ НА ИМЕТО НА СМЕСТУВАЊЕТО ВО ТАБЕЛАТА.

 

ULTRA LAST MINUTE!!! ПОСЛЕДНИ 3 СОБИ!!!

 

Сместување

Тип на соба

Цена

Vila Anna Bill

1/5

1/4

1/3

1/2

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

Vila Mavroudis

1/3

1/2

распродадено

распродадено

Hotel Elizabeth

1/4

1/3

распродадено

распродадено

Vila Golden Sun

1/6

1/5

1/4

1/3

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

Vila Nikol

1/3

1/2

распродадено

распродадено

Giorgio Studios

1/3

1/2

распродадено
распродадено

 

Vila Athina Mare

1/3

1/2

распродадено

распродадено

Цената на аранжманот вклучува:

* 2 ноќевања во избраното сместување:
* Автобуски превоз на релација – Скопје – Калитеа – Скопје
* Туристички пратител за време на престојот
* Организација за време на патувањето

Цената на аранжманот не вклучува:

* Туристичка такса 0.5 eur по соба на ден.
* Патничко Осигурување
* Факултативни излети (журки)
* Индивидуални трошоци на патникот

Програма:

1. Ден: Скопје – Калитеа (08.09.2023)
Состанок на групата и тргнување во раните утрински часови. Пристигнување во Калитеа во претпладневните часови. Сместување. Мала пауза за одмор и се упатуваме кон првата дневна журка – Welcome party. Слободно време се до вечерните часови каде се упатуваме кон првата ноќна журка. Ноќевање.

2. Ден: Калитеа (09.09.2023)
Дневна журка. Мала пауза за одмор и се упатуваме кон втората ноќна журка. Ноќевање.

3. Ден: Калитеа – Скопје (10.09.2023)
Check out од сместувањата и тргнување за Скопје во утринските часови. Пристигнување во Скопје во попладневните часови.

Leave a Comment

Your email address will not be published.