Vila Mavroudis

Vila Mavroudis се наоѓа на околу 200 метри од центарот на Калитеа. На располагање се 1/2 и 1/3 студија. Секоја соба има тераса, TV, опремена кујна, wi – fi и клима уред.

Галерија