Vila Athina Mare

Vila Athina Mare –  се наоѓа на 400 метри од центарот на Калитеа. Во понуда се 1/3 и 1/2 студија. Студијата се опремени со сопствено WC, мини кујна, балкон. Климата е вклучена во цената.

Галерија