Giorgio Studios

Giorgio Studios –  се наоѓа на околу 600 метри од најблиската плажа и на неколку минути пешачење до центарот на Калитеа. Сместувањето нуди климатизирани студија со бесплатно WI – FI. Поседува и бар, каде ќе можете да се напиете по некоја пијачка и да уживате во дворчето. Секое студио има свој балкон, мини кујна, фрижидер, сопствено WC. На само 100 метри, имате супермаркет, а хотелот има и сопствен бесплатен паркинг.

Галерија