Vila Makedonia

Vila Makedonia –  се наоѓа на 40 метри од плажа и главниот плоштад во Порос. Во понуда се 1/2 и 1/3 студија и 1/4 и 1/5 апартмани . Сите сместувачки единици се опремени со мини кујна и балкон. Вилата се наоѓа на 270 метри (3 минути) од најблискиот базен кој може да го користите со конзумација. Во вилата има WI – FI и клима уред кој се доплаќа на лице место. 

Галерија