Vila Biser

Вилата се состои од две згради. Во првата има 1/2 соби со тераса, а повеќето имаат кујна. Во втората зграда има 1/3 и 1/4 студија. Сите соби во другата зграда имаат тераса и кујна. Централно парно, секоја соба има клима. Вила Бисер е ново, модерно сместување во близина на езерото, во прометна улица која е на само неколку минути пешачење од центарот на Охрид. Во близина се мини маркети, голем број ресторани и кафулиња, аптеки и се што ви  е потребно.

Leave a Reply