vila denica

Hostel Kavala

Hostel Kavala Hiostel Kavala – Се наоѓа во Земун на само 50 метри од кејот и на 100 метри од главната улица. на само 1 минута пешачење имате голем избор на кафичи, ресторани, бутици, маркети. Хостелот содржи 1/4 и 1/2 соби и секоја соба има сопствено WC.  Галерија Previous Next Врати се назад кон БЕЛГРАД …

Hostel Kavala Read More »

Hostel 1910

Hostel 1910 Hiostel 1910 – е комплетно реновиран и уникатен 100 годишен заштитен објект во срцето на Земун. Околу самиот хостел се наоѓаат маркети, бутици, кафичи, ресторани. Содржи 1/8, 1/4 и 1/3 соби и апартмани. Собите делат WC, а секој апартман има сопствено WC. Галерија Previous Next Врати се назад кон БЕЛГРАД | НОВА ГОДИНА …

Hostel 1910 Read More »

Hostel Theater 011

Hostel Theater 011 Hiostel Theater 011 – Се наоѓа во срцето на Земун, на самиот Магистарски Трг. Пред самиот хостел има голем број на кафичи, ресторани, бутици, маркети. Содржи од повеќе креветни соби и апартмани до 1/2 соби. Некои од собите имаат сопствено WC. Галерија Previous Next Врати се назад кон БЕЛГРАД | НОВА ГОДИНА …

Hostel Theater 011 Read More »

Hotel Montenegrin Inn

Hotel Montenegrin Inn Hiotel Montenegrin Inn – се наоѓа во непосредна близина на пешачката зона во центарот на Охрид, на само 500 метри од езерото. Хотелот содржит 1/2, 1/3 и 1/4 соби, како и 1/5 и 1/6 апартмани кои имаат по две одвоени соби со делливо WC. Собите содржат: TV, клима уред, мини бар, фрижидер, …

Hotel Montenegrin Inn Read More »

Vila Marija

Vila Marija Vila Marija – се наоѓаат на самото шеталиште, на само 20 метри од езерото и неколку минути пешачење од стариот град. Вилата содржи 1/2, 1/3 и 1/4 студија со сопствено WC, кујна, тераса, TV, WI – FI. Галерија Previous Next Врати се назад кон ОХРИД | НОВА ГОДИНА ЗА МЛАДИ ’24

Vila Nemo De Lux

Vila Nemo De Lux Vila Nemo De Lux – се наоѓаат во станбена зграда на само 200 метри од езерото и неколку минути пешачење од центарот на Охрид. Се работи за нови и добро опремени апартмани. Секој апартман има одвоена соба со француски лежај, дневна соба со кујна и сопствено WC. Галерија Previous Next Врати …

Vila Nemo De Lux Read More »

Hostel Aleksa Dejovic

Hostel Aleksa Dejovic Hostel Aleksa Dejovic –  се наоѓа на Звездара, кај Цветков пазар, во непосредна близина на спортскиот центар “Олимп”. Содржи од 1/6 до 1/2 соби. Објектот содржи WI – FI и делливо WC на секој спрат. Галерија Previous Next Врати се назад кон БЕЛГРАД | НОВА ГОДИНА ЗА МЛАДИ ’24

Vila Nikol

Vila Nikol Vila Nikol –  се наоѓа на 300 метри од плажа и во строгиот центар на Калитеа. Во понуда се 1/3 и 1/2 студија. Студијата се опремени со сопствено WC, мини кујна, тераса, WI – Fi, клима уред вклучен во цената. Галерија Previous Next Врати се назад кон КАЛИТЕА | PARTY WEEKEND 8ми септември ’23

Vila Golden Sun

Vila Golden Sun Vila Golden Sun –  се наоѓа на 500 метри од плажа и на само 1 минута пешачење до центарот на Калитеа. Во понуда се 1/3 и 1/2 студија. Студијата се опремени со сопствено WC, мини кујна, балкон, WI – Fi, клима уред вклучен во цената. Галерија Previous Next Врати се назад кон КАЛИТЕА | …

Vila Golden Sun Read More »

Vila Athina Mare

Vila Athina Mare Vila Athina Mare –  се наоѓа на 400 метри од центарот на Калитеа. Во понуда се 1/3 и 1/2 студија. Студијата се опремени со сопствено WC, мини кујна, балкон. Климата е вклучена во цената. Галерија Previous Next Врати се назад кон КАЛИТЕА | PARTY WEEKEND 8ми септември ’23