БУДВА | НОВА ГОДИНА ЗА МЛАДИ ’24

БУДВА се наоѓа во центарот на Будванската ривиера и е еден од најпознатите туристички градови на Јадранот. Ова е идеално место за млади поради најдобриот провод во регионот со голем избор на плажи и beach барови и фантастичен ноќен живот. После секое лето докажавме дека оваа дестинација сочинува еден совршен “одмор” за нашите Puzzle патници па овој пат одлучивме да го продолжиме најдобриот провод и за НОВА ГОДИНА! 

*Дадената цена е по лице.

За повеќе информации кликнете на името на сместувањето.

 

АКЦИЈА!!! ULTRA LAST MINUTE!!!

Сместување

Тип на соба

30.12.202301.01.2024

Vile Park

1/4

1/3

1/2 соба

1/2 студио

75
распродадено

распродадено

85

Цената на аранжманот вклучува:
* 2 ноќевања во избраното сместување; 

* Автобуски превоз на релација – Скопје – Будва – Скопје; 
* Туристички пратител за време на патувањето; 
* Организација за време на патувањето; 

Цената на аранжманот не вклучува:

* Туристичка такса 1.5. eur по лице на ден;
* Патничко осигурување 300 ден;  
* Факултативни излети (журки)
* Индивидуални трошоци на патникот

*Резервација се прави со 2000 ден по лице, а остатокот се доплаќа до 15 дена пред тргнување.

Leave a Comment

Your email address will not be published.