КУШАДАСИ | ЛЕТО ЗА МЛАДИ ’22

 

КУШАДАСИ е едно од најубавите и најпознатите места за забава и одмор во Турција. Се наоѓа на феноменален залив во Егејскиот реон од Турција, а Кушадаси во превод значи остров на птицата. Кушадаси со години привлекува илјадници млади од целиот свет заради бројните барови и прочуениот ноќен живот во клубовите во центарот на градот. Исто така може да се ужива во безброј рибни ресторани, историски локалитети и во шопинг центрите во околината на Кушадаси.

За повеќе информации кликнете на името на сместувањето.

АКЦИЈА! 30 евра ПОПУСТ по лице за резервации до 01.06!!!

 

 

Сместување

Тип на соба

07.07-17.07

16.07-26.07

25.07-04.08

03.08-13.08

Hotel
Demirici

1/4
1/3
1/2

распродадено
распродадено
распродадено

225
229
239

225
229
239

215
219
229

Hotel Cankaya

1/3
1/2

распродадено
распродадено

распродадено
распродадено

распродадено
распродадено

распродадено
распродадено

Цената на аранжманот вклучува:
* 9 ноќевања во избраното сместување; 

* Автобуски превоз на релација – Скопје – Кушадаси – Скопје; 

* Туристички пратител за време на престојот; 
* Организација за време на патувањето; 

Цената на аранжманот не вклучува: 

* Факултативни излети
* Индивидуални трошоци на патникот

Leave a Comment

Your email address will not be published.