КАВОС | ЛЕТО ЗА МЛАДИ ’23

 

КАВОС е најатрактивното место за забава и летување на КРФ. Најпретпознатливата дестинација за забава на брегот на Јонското море. Сокриената оаза на лудиот провод на јужниот дел од островот. Дискотеки, клубови и барови, главната улица, место кое живее 24/7! Дестинацијата од која започнавме да ги составуваме нашите најлуди спомени со огромен број на пресреќни патници кои често се враќаат и по втор пат. Едноставно, не си бил на PUZZLE патување ако не си бил на КАВОС!

 

За повеќе информации кликнете на името на сместувањето.

 

АКЦИЈА!!! 25 ЕВРА ПОПУСТ ПО ЛИЦЕ ЗА ТЕРМИНОТ: (07.07-17.07) ДО 02.06.2023!!!

 

Сместување

Тип на соба

07.07-17.07

16.07-26.07

25.07-04.08

03.08-13.08

12.08-22.08

Vila Kalimera Fotis

1/4

1/3

1/2

распродадено

209

распродадено

219

229

распродадено

распродадено

229

распродадено

распродадено

205

распродадено

189

199

205

Vila Ocean 1

1/6

1/3

1/2

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

229

распродадено

распродадено

229

распродадено

распродадено

205

распродадено

распродадено

199

205

Vila Blue Sea

1/6

1/3

1/2

205

209

распродадено

распродадено

229

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

распродадено

205

распродадено

распродадено

распродадено

205

Vila Full House

1/3

215

235

распродадено

209

205

Vila Thimio

1/4

1/2

распродадено

219

225

239

распродадено

распродадено

199

219

195

209

Цената на аранжманот вклучува:

* 9 ноќевања во избраното сместување; 

* Автобуски превоз на релација – Скопје – Кавос – Скопје; 
* Траект на релација Игуменица – Лефкими – Игуменица;

* Туристички пратител за време на престојот; 
* Организација за време на патувањето; 

Цената на аранжманот не вклучува:

* Туристичка такса 0.5. eur по соба на ден;
* Патничко осигурување 400 ден; 
* Факултативни излети (журки)
* Индивидуални трошоци на патникот

Leave a Comment

Your email address will not be published.