ИПСОС | ЛЕТО ’24

 

ИПСОС | ЛЕТО ’24 – Ипсос е познато летувалиште на островот Крф, кое изминатите години стана едно од најпопуларните места за летување. Плажата е долга околу 2 киломтери, а претежно е со ситни камчиња со песок. Нуди можност за спортски активности, но и голем број на ресторани, продавници и барови за забава кои работат до доцните часови. На само 15 километри од Ипсос се наоѓа градот Крф, а идеална е неговата местоположба поради тоа што во близина се познатите плажи Палеокастрица, Глифада, Барбати, Нисаки… Ипсос е место кое нуди и пристојни цени за сечиј џеб. Одлично место за вистински одмор. 

ТАБЕЛИ И ЦЕНОВНИЦИ: (кликнете на името на вилата за повеќе информации)

– Vila Mina Lux
– Vila Zeus
– Vila Eleni

– Vila Michalis

Leave a Comment

Your email address will not be published.