Category

Uncategorized
Vila Matej се наоѓа на 5 минути пешачење од центар, на 150 m од езерото. Собите имаат сопствено купатило. На приземје има заедничка кујна со дневна соба.
Read More
Vila Marjan – Охрид: се наоѓа во центарот на Охрид, на само 30 метри од езерото. Гостите имаат на располагање соби опремени со ТВ, фрижидер, WI-FI, сопствено купатило. Гостите исто така можат да ја користат заедничката кујна.
Read More
Vila Marija се наоѓа на шеталиштето, на 20 метри од езерото и на кратко пешачење од стариот дел на градот. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија кои имаат сопствено купатило, кујна, тераса, ТВ, WI-FI.
Read More
Vila Maja – Охрид: се наоѓа на брегот на езерото на шеталиштето, на 300м од центарот. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија кои имаат сопствено купатило, кујна, тераса, ТВ, WI-FI.
Read More
Vila Kosta De Lux – Охрид: Вилата се наоѓа на 350м од шеталиштето и езерото, а на 5 минути пешки од стариот град и центарот. Сите студија се на ист кат и опремени со модерен мебел. Ова е една од поновите вили во нашата понуда. Секоја сместувачка единица нуди бесплатен WI-FI и LCD телевизор со...
Read More
Vila Kosta – Охрид: Се наоѓа на одлична локација, во стариот дел на градот на 50м од езерото. Студијата се за 1/2 и 1/3 лица, а апартманот за 1/ 5 лица, поскромно се опремени со ТВ, кујна со фрижидер, купатило, WI-FI.
Read More
Вила Кице се наоѓа на 200м од езерото и 100м од центарот на Охрид. Сите соби имаат ТВ, мини фрижидер и приватна бања. На приземје има заедничка кујна
Read More
Vila Ilija – Охрид: Се наоѓаат во стариот дел на Охрид, во близина на пешачката зона, на 50м од езерото. Апартманите имаат ТВ, електричен котел и приватна бања, како и седење со софа. Во близина на вилата има ресторани, продавници, продавници за сувенири, како и продавници со оригинални охридски бисери.
Read More
Vila Filand – Охрид: Се наоѓа во близина на центарот на градот, веднаш до кејот на езерото, на неколку минути пешачење. Вилата е  луксузно опремена, сите сместувачки единици имаат LCD телевизор, WI-FI, сопствено купатило, кујната е заедничка. Вилата има паркинг и голем двор и повеќето соби имаат тераса. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/5...
Read More
Vila Dimar Охрид: Бесплатно wi – fi  е достапен во сите соби. Бесплатен паркинг е достапен на лице место. Сите климатизирани апартмани имаат балкон со поглед на езерото и градот. Тие исто така имаат и телевизор со кабелски канали. Исто така постои и кујна со прибор, електричен котел, микробранова печка и фрижидер. Vila Dimar е...
Read More
1 2