BALKAN WAVE – ЗРЧЕ ’24

Puzzle summer – Зрче beach – Хрватска!

 

Најпопуларната party дестинација на балканот конечно и кај нас! Во продажба од 21.02.2024! 6 ноќи – 7 дена и full Зрче experience! 

Balkan Wave фестивал vol.4 – 3 фестивалски дена со познати изведувачи во најдобриот клуб на Зрче, preparty, boat party, дневни журки… САМО 100 МЕСТА ОД МАКЕДОНИЈА! Предрезервација можеш да направиш уште веднаш!

Пакет аранжман: 6 ноќи + вклучен превоз + вклучена влезница за 3те фестивалски вечери веќе од 269€!

 

За повеќе информации кликнете на името на сместувањето.

 

АКЦИЈА!!! 30€ ПОПУСТ ПО ЛИЦЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 12.04.2024!!!

 

Сместување

Тип на соба

Цена

Gajac Student
Village

1/5

1/4

1/3

279

285

289

Standard
Apartments

1/6

1/5

1/4

1/3

279

285

295

299

Standard
Apartments With Pool

1/6

1/5

1/4

1/3

309

319

329

335

Bella Sky Apartments

1/6

1/5

1/4

1/2

335

339

349

359

Цената на аранжманот вклучува:

* 6 ноќевања во избраното сместување;
* Автобуски превоз на релација – Скопје – Зрче – Скопје;

* Влезница за 3те дена на Balkan Wave фестивалот; 
* Туристички пратител за време на престојот;
* Организација за време на патувањето.

Цената на аранжманот не вклучува:

* Туристичка такса 1.5  по лице на  ден;

* Патничко осигурување (400 ден);
* Факултативни излети (журки);
* Индивидуални трошоци на патникот.

НАПОМЕНИ:
* Резервација се прави со 3000 денари по лице, а остатокот се доплаќа до 15 дена пред тргнување. 

Програма:

1. Ден: Скопје – Зрче (30.06.2024)

Состанок на групата и тргнување во попладневните часови. Возење преку Македонија, Косово, Албанија, Црна Гора, Хрватска со попатни паузи за одмор, освежување, регулирање на гранични и царински формалности. Ноќно возење.

2-7. Ден: Зрче (01.07.2024-06.07.2024)

 Пристигнување во Новаља во претпладневните часови. Сместување. Мала пауза за одмор и веднаш потоа започнува нашето BALKAN WAVE ДРУЖЕЊЕ!

8. Ден: Зрче – Скопје (07.07.2024) 

Тргнување назад кон Скопје во претпладневните часови. Возење преку Хрватска, Црна Гора, Албанија, Косово, Македонија со попатни паузи за одмор, освежување, регулирање на гранични и царински формалности. Ноќно возење.
9. Ден – Скопје (08.07.2024)
Пристигнување во Скопје во раните утрински часови.

Leave a Comment

Your email address will not be published.