Vila Filand

Vila Filand – Охрид: Се наоѓа во близина на центарот на градот, веднаш до кејот на езерото, на неколку минути пешачење. Вилата е  луксузно опремена, сите сместувачки единици имаат LCD телевизор, WI-FI, сопствено купатило, кујната е заедничка. Вилата има паркинг и голем двор и повеќето соби имаат тераса. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/5 сместувачки единици. Во близина на вилата има продавници и аптека.

Leave a Reply