Vila Romance

Vila Romance – се ново реновирани апартмани во строгиот центар на Лаганас, на само 50 метри од главната улица и на 300 метри од плажа.  Содржат студија и апартмани од 2 до 5 лица. Клима уредот се доплаќа, додека користењето на wi – fi е бесплатено.

Галерија