Vila Terracotta Verde

Vila Terracotta Verde – Се наоѓа во строг центар на Кавос, на самата главна улица каде што се наоѓаат сите барови, клубови, ресторани и маркети, на само 150 метри од плажа. Вилата има два објекти со двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни апартмани. Секоја соба содржи мини кујна, сопствено WC, балкон, WI – FI, клима уред кој не е вклучен во цената.

Галерија