GAJAC STUDENT VILLAGE

GAJAC STUDENT VILLAGE –  Се наоѓа на 400 метри од плажата Колањски Гајац и на само 2.5km од Зрче. Секоја вила нуди своја тераса и бесплатно WI – FI. Апартманите на гостите им нудат поглед на градина, а секоја соба е опремена со TV, кујна, сопствено WC.

Галерија