Vila Golden Sun

Vila Golden Sun –  се наоѓа на 500 метри од плажа и на само 1 минута пешачење до центарот на Калитеа. Во понуда се 1/3 и 1/2 студија. Студијата се опремени со сопствено WC, мини кујна, балкон, WI – Fi, клима уред вклучен во цената.

Галерија