Вила Kjoshe

Vila Kjoshe – Се наоѓа на самиот кеј на Охридското Езеро, веднаш спроти Hotel Tino, во центарот на Охрид. Вилата содржи бесплатено WI – FI. Апартманите се опремени со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, WC,  TV и тераса. Во круг од 50 метри има на располагање ресторани, кафичи, маркети и голем број на други угостителски објекти. 

Галерија