Вила Бодле

Vila Bodle – Се наоѓа на 200 метри од езерото и на 100 метри од централното шеталиште. Секое студио содржи дневна со кујна, микровална, фрижидер, два одвоени кревети кои можат да се спојат, софа на развлекување, flat screen TV со кабловска, клима уред и WI – FI. На гостите на располагање им е и приватниот паркинг во подземната гаража на зградата и во истата зграда се наоѓаат апартманите Феликс, кој исто така се дел од нашата понуда.

Галерија