Vila Ocean 1

Vila Ocean 1 –  се наоѓа во строгиот центар на Кавос, на главната улица, во непосредна близина на баровите и клубовите, на само 100 метри од плажата. Вилата поседува 1/2 и 1/3 студија со сопствено WC, мини кујна, тераса, клима уред кој се доплаќа. Гостите од вилата можат да го користат базенот од комплексот Одисеј кој е во близина на самата вила.

Галерија