Vila Babis

Vila Babis се наоѓа во строгиот центар на Кавос, на главната улица и 2 минути пешачење до плажата. Вилата содржи 1/2 студија, 1/3 студија со помошен кревет, 1/4 апартмани и 1/5 апартмани со помошен кревет. Секоја сместувачка единица содржи мини кујна, фрижидер, клима уред и излез на тераса, WI – FI.

Галерија