+ 389 71 809 669
+ 389 71 809 669

Vila Korali

Вилата се наоѓа на идеална локација во Лаганас, на само 50 метри од плажа и на 2 минути пешачење до главната улица и сите случувања. Во близина на вилата се наоѓа маркет, како и барови на плажа. Вилата е поделена во два блока кои имаат посебни влезови. Содржи 1/2, 1/3 студија и 1/4, 1/5, 1/6 и 1/7 апартмани. Сите содржат мини кујна и фрижидер. Вилата има можност на изнајмување на клима уред, а користењето на сефот е вклучен во цената.

Leave a Reply