Vila Ellinis

Vila Ellinis – се наоѓа на самата главна улица, на неколку минути пешачење од повеќето познати клубови, на само 10 до 15 минути пешачење од плажа. Студијата содржат двокреветни, трокреветни и четири креветни соби каде што четвртиот кревет е помошен. Апартманите се четворокреветни, петокреветни и шестокреветни каде што шестиот кревет е помошен. Вилата содржи WI – FI. Секоја соба има сопствено WC, клима уред кој се доплаќа.

Галерија