Vila Sotirovski

Vila Sotirovski – Охрид: Се наоѓа на 500 метри од центарот и на 200 метри од езерото. Апартманите содржат бесплатен паркинг, WI – FI, TV, мини кујна и сопствено WC.

Галерија