Vila Kate

Vila Kate – Охрид: Се наоѓа на 200 метри од центарот и на 200 метри од езерото и има поглед кон планината. Вилата содржи бесплатен паркинг и WI – FI. Секоја соба содржи мини кујна, TV и сопствено WC.

Галерија