Vila S&N

Vila S&N – Охрид: Се наоѓа на 400 метри од строгиот центар и на 300 метри од езерото. Секоја соба содржи бесплатно WI – FI, TV, мини кујна, сопствено WC. Апартманите имаат балкон со поглед кон градот.

Галерија