Vila Old City House

Vila Old City House – Охрид: Се наоѓа во стариот град на неколку минути пешачење од строгиот центар и на само 300 метри од езерото. Секоја соба содржи сопствено WC, WI – FI, TV, мини кујна. 

Галерија