Vila Marija

Vila Marija – се наоѓаат на самото шеталиште, на само 20 метри од езерото и неколку минути пешачење од стариот град. Вилата содржи 1/2, 1/3 и 1/4 студија со сопствено WC, кујна, тераса, TV, WI – FI.

Галерија