Vila Nikol

Vila Nikol –  се наоѓа на 300 метри од плажа и во строгиот центар на Калитеа. Во понуда се 1/3 и 1/2 студија. Студијата се опремени со сопствено WC, мини кујна, тераса, WI – Fi, клима уред вклучен во цената.

Галерија