Vila Usancevic

Vila Usancevic –  се наоѓа на 300 метри од плажа. Во понуда се 1/4 и 1/2 студија. Студијата се опремени со сопствено WC, мини кујна, TV, WI – FI, балкон. Климата е вклучена во цената.

Галерија