Vila Maric

Vila Maric –  се наоѓа на 10 минути пешачење од плажа. Во понуда се 1/3 соби. Собите се опремени со сопствено WC, фрижидер, TV со кабловска, WI – FI, балкон. Климата е вклучена во цената.

Галерија