Вила Blue

Vila Blue – Се наоѓа на 50 метри од езерото и на 700 метри од строгиот центар на градот. Вилата има бесплатен паркинг и содржи бесплатено WI – FI. Апартманите се опремени со TV со кабловска телевизија и сопствено WC со када или туш. Некои од апартманите имаат и балкон. Во круг од 50 метри има на располагање ресторани, кафичи, маркети и голем број на други угостителски објекти. 

Галерија