Вила Мише

Vila Мише – Се наоѓа на 200 метри од езерото и 5 минути пешачење од центарот. Сите сместувачки единици содржат прстор за седење, flat TV со кабловска и сопствено WC so фен за коса и туш кабина, фрижидер и WI – FI.

Галерија