Вила Дац

Vila Dac е ново и модерно сместување кое се наоѓа на 20 метери од езерото, а од центарот на градот 15 минути пешачење. Вилата има 1/2, 1/3 и 1/4 студија. Сите имаат сопствено WC, мини кујна и клима уред. Во близина има мини маркети, голем број на ресторани, кафичи, аптеки и се што ви е потребно.

Галерија