Вила Филанд

Vila Filand – Охрид: се наоѓа во близина на центарот на градот одма покрај кејот на самото езеро, на неколку минути пешачење од строгиот центар на Охрид. Вилата е луксузно опремена. Сите сместувачки единици имаат LCD TV, WI – FI, сопствено WC, кујната е деллива. Вилата има сопствен паркинг и голем двор, а голем дел од собите имаат своја тераса. Вилата има 1/2, 1/3 и 1/5 сместувачки единици. Во близина на вилата има маркет и аптека.

Галерија