Vila Marija

Vila Marija се наоѓа на шеталиштето, на 20 метри од езерото и на кратко пешачење од стариот дел на градот. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија кои имаат сопствено купатило, кујна, тераса, ТВ, WI-FI.

Leave a Reply