Vila Maja

Vila Maja – Охрид: се наоѓа на брегот на езерото на шеталиштето, на 300м од центарот. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија кои имаат сопствено купатило, кујна, тераса, ТВ, WI-FI.

Leave a Reply