Vila Kosta De Lux

Vila Kosta De Lux – Охрид: Вилата се наоѓа на 350м од шеталиштето и езерото, а на 5 минути пешки од стариот град и центарот. Сите студија се на ист кат и опремени со модерен мебел. Ова е една од поновите вили во нашата понуда. Секоја сместувачка единица нуди бесплатен WI-FI и LCD телевизор со сателитски канали. Студијата се опремени со кујна со фрижидер и сопствено купатило. Бесплатен паркинг е достапен за гостите. Во рамките на 5-минути пешачење од станот, гостите можат да најдат голем број на знаменитости, вклучувајќи различни цркви и манастири. Во непосредна близина има традиционални ресторани, барови и продавници.

Leave a Reply