Hotel Anessis

Hotel Anessis *** Почувствувајте ја атмосферата на Солун – Hotel Anessis е одличен хотел лоциран во центарот на градот на 1,2 км од централниот градски плоштад во Солун. Хотелот нуди исклучително пространи и удобни соби со нови кревети и душеци. Има соби за две лица со брачен кревет и двокреветни соби со два кревети како и трокреветни соби. Површината на собата е околу 20 м2 и овозможува удобност. Сите соби имаат клима, бања со туш или када, ТВ и Wi-Fi интернет. Појадокот е вклучен во цената.

Leave a Reply