Hostel Studenjak

Hostel Studenjak се наоѓа во Студентскиот град во Нов Белград и нуди сместување во комплетно реновирани и модерни соби..
Отворен е во текот на целата година и е погоден и за индивидуални и за групни посети.
Нудиме еднокреветни, двокреветни и трокреветни соби со сопствено купатило.Секоја соба е опремена со фрижидер и фен. Хостелот нуди и појадок, бесплатно wi – fi, чисти постелнини и пешкири.

Leave a Reply