+ 389 71 809 669
+ 389 71 809 669

Villa Anna Bill

Вилата е сместена на 400 метри од центарот. На располагање се четворокреветни и петокреветни апартмани. Покрај вилата има голем супермаркет. Сите соби се климатизирани, имаат мини кујна, фрижидер, ТВ, балкон или тераса. За разлика од останатите дестинации, во Калитеа нема доплата за користење на клима, односно истата е вклучена во цената на аранжманот.

Leave a Reply