info@puzzlegroup.mk | +389 2 609 1272

Hotel Anessis – Галерија

 

Hotel Anessis

Hotel Anessis е сјаен хотел кој се наоѓа во строгиот центар на градот на само 1.2 километри од централниот градски плоштад. Хотелот нуди посебно пространи и удобни соби со нови кревети.  На располагање се соби за две особи со француски лежај и двокреветни со посебни кревети. Површината на собата е околу 20м2 и нуди голема удобност. Сите соби имаат клима уред, WC со туш кабина или када, TV и WI – FI интернет. Појадокот е вклучен во цената.

www.hotelanessis.gr/

Галерија


About the Author