+ 389 71 809 669
+ 389 71 809 669

Complex Vili Park

Вилите Парк се комплекс од 15 еднокатни удобни вили категоризирани со 3 *. Тие се на околу 5 минути пешачење од плажата. Ние нудиме двокреветни соби и студија, трокреветни студија и апартмани со четири кревети. Сите сместувачки единици, покрај климатизација и фрижидер, имаат тераса или балкон со градинарска гарнитура. Студијата и апартманите се опремени со мини кујни. На располагање на гостите има рецепција и ресторан. Сите вили беа реновирани во 2017 и 2018 година.

Leave a Reply