+ 389 71 809 669
+ 389 71 809 669

Category

Вили
Вилата се наоѓа на 300 метри од центарот. На располагање се трокреветни и двокреветни студија. Секоја соба има тераса, ТВ, мини кујна и wifi. Користењето на клима уредот е вклучен во цената, односно не се доплаќа.
Read More